• İzola İzolasyon Ltd Şti projelendirme safhasından başlayarak hizmetinizdedir. İsterseniz proje danışmanlığı isterseniz keşif hizmetimiz ile, edindiğimiz tecrübeyi sizinle paylaşıyoruz.

    Uzun yıllar boyunca edindiğimiz saha tecrübemiz sonucunda hızlı karar verebilen ve etkili çözümler üretebilen bir firma haline geldik. Sürekli gelişen izolasyon sektöründe hep öncü olarak yeni ürünlerin ve uygulamaların yaygınlaşmasında aktif rol oynadık. Enjeksiyon uygulamaları konusunda da farklı sorunlara çözüm getiren çok sayıda ürünümüz ile hizmet vermekteyiz. Dışarıdan ulaşılması mümkün olmayan ve ya dışarıdan izolasyonun tercih edilmediği yerlerde poliüretan enjeksiyonu ile hızlı sonuçlar alıyoruz; enjeksiyon uygulamalarında kırım söküm işleri de minimumda oluğu için hem uygulama süresi hem de toplam tadilat süresi minimumda kalmaktadır.

    izola

Mevcut problemlerinizin çözümü konusunda, keşif hizmetimizden faydalanarak çözüm sağlayabilecek ürün ve uygulama tipleri hakkında bilgi edinebilir veya farklı çözümlerin kıyaslamalarını görebilirsiniz.

Firmamızdan keşif desteği istemeniz halinde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda, gerekebilecek ekipman ile birlikte saha ziyareti yapılır ve sonrasında tarafınıza durum analizinin ve önerilmizin yer aldığı keşif raporumuzu ulaştırıyoruz. Keşif hizmetimiz ücretli bir servisimizdir, ücret miktarı ve alınacak hizmet içeriği için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz saha tecrübemiz ile farklı çözümler sunduğumuz enjeksiyon uygulamalarında İzola kalitesi ve titizliği ile hizmet veriyoruz.

Enjeksiyon uygulamalarının başarısı doğru yere doğru uygulama yapılmasındadır. Hatalı veya eksik yapılan uygulamalar daha sonra yapılacak enjeksiyon uygulamasının da başarı şansını azaltır. Doğru uygulama yöntemlerinin seçilmesi işin başarısı için şarttır.

Firmamız hem tecrübesi hem de yüksek etiği ile yıllar içinde hakemlik görevlerine çağrılır olmuştur. Proje safhasından ve hatta fikir aşamalarından itibaren danışmanlık desteği vererek küçük dokunuşlarla büyük maliyet ve inşai işlemlerden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.